Ruční gravírování

Gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí. Lze říci, že vytváří nápis, logo, či ornament pomocí odebrání materiálu. Původní rytci pracovali s různě tvarovanými rydly a čakany. Nápisy byly zvýrazňovány různými kovy, například: cínem, zlatem, stříbrem nebo mědí. Rytci také vytvářeli ornamenty, erby, ozdobné předměty a nápisy na náhrobní kameny. Později byla práce rytců směrována na výrobu informačních neboli reklamních tabulí, tiskařských štočků a různých razidel. V těchto oborech nachází uplatnění i moderní gravírování, které nahrazuje a vytlačuje tradiční způsoby.

Materiálové využití je podle fotografií velmi rozsáhlé, nejběžněji jsou to: kov, dřevo, sklo, zrcadlo nebo kámen. Jedná se o zakázkovou ruční práci, která je oceněna podle rozsáhlosti a obtížnosti dané zakázky. Touto metodou můžete obdarovat originálním dárkem nebo si vyzdobit Vaše maličkosti.

Pro poptávku použijte kontakt:

tel.: 775 601 239 / email: grators@email.cz

www.grators.cz

G.c.s.-přezka(Indian)G.c.s.-Láhev vína-Kroměříž (4)G.c.s.-kladívko-Pan Lorenc (6)-1G.c.s.-Hard Rock cafe-motorG.c.s.- R.I.P. štítek .....G.c.s.-zapalovač Zippo-Z.P (4)-1G.c.s.-truhla monogram SP... (1)

G.c.s.-vzduchovka-Vzpomínka 3